sobota, 24 stycznia 2015

Total inwestuje w rozwój stacji paliw

Francuskie przedsiębiorstwo petrochemiczne Total rozpoczyna nowy rozdział swojej działalności w Polsce i otwiera stacje paliw. Oferta koncernu to między innymi paliwa premium i wysoki standard usług. Otwarcie dwóch pierwszych stacji to dopiero początek. Ambitne plany Total to nie tylko otwarcie, ale rozszerzenie swojej działalności do co najmniej 100 punktów w przeciągu najbliższych dwóch lat.


Znane na całym świecie stacje paliw Total to profesjonalna obsługa ponad 4 milionów klientów dziennie. Total prowadzi więcej niż 15 000 stacji paliw na całym świecie, wciąż rozwijając swoją sieć, co potwierdza wysoki poziom świadczonych usług. Korzystając z dotychczasowych doświadczeń koncernu, Total Polska postanowiła wejść na rynek detalicznej sprzedaży paliw.

„Naszym pierwszym celem jest otwarcie 100 stacji w ciągu najbliższych dwóch lat. Naszym priorytetem jest budowanie relacji z partnerami dzielącymi naszą pasję do wysokiej jakości produktów i usług” – mówi Thibaud de Lisle, Dyrektor Generalny Total Polska.
Stacja paliw Total w Słubicach

Na tym etapie większość stacji paliw Total będzie zlokalizowana w zachodniej i południowej Polsce. Plan rozwoju zakłada również rozszerzenie obszaru działalności na inne regiony kraju. Dwie pierwsze stacje są zlokalizowane w miastach: Biały Bór (zdjęcie nr 1) oraz Słubice.


3 komentarze:

  1. No 2 stacje to póki co mało, ale plany mają duże także myślę że z powodzeniem będą mogły konkurować w Polsce z innymi stacjami.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie widziałem jeszcze ani jednej stacji w Polsce Totala. Im wiecej stacji tym lepiej dodatkowo takich za którymi stoi wielki koncern naftowy.

    OdpowiedzUsuń
  3. wszystko mi sie tu podoba super !

    OdpowiedzUsuń